Zpět

EuromacEUROMAC. Zkušenosti, spolehlivost, inovace. Řešení na míru.

- ACESO Praha s. r. o.Euromac

Společnost EUROMAC, kterou zastupuje ACESO Praha, slouží slévárenskému průmyslu již více než 50 let, původně pod názvem C.P.F. Naší specializací je výroba strojů na výrobu jader a souvisejících přípraven písku, automatických formovacích linek pro bentonit, zařízení pro automatickou manipulaci a úpravu tekutého kovu.

Naše technická kancelář, podporovaná softwarem pro 3D modelování, navrhuje celé technologické výrobní linky & stroje, přičemž dbá na každý detail díky spolupráci s techniky zákazníka s cílem najít řešení vhodné pro požadavky slévárenské výroby. V továrně v Itálii se Euromac stará o všechny fáze výroby. Výrobní zázemí je vybaveno CNC stroji s vysokou specifikací a vysoce výkonnými pracovními parametry.

Euromac

Filozofie firmy EUROMAC

Filozofií společnosti EUROMAC je věnovat zvláštní pozornost detailům a individuálním potřebám našich zákazníků. Věříme v pružný přístup při řešení jejich požadavků. Naším každodenním úkolem je poskytovat důmyslné inovace pro různé aplikace, a to i pro ty nejmenší výrobní celky.

Euromac se opírá o své manažery a zaměstnance, do kterých vkládá velkou důvěru a staví na jejich zkušenostech a potenciálu. Společně vytváří prostředí, ve kterém kreativita a inovativnost řešení jsou velmi ceněny. Poskytované analytické a poradenské služby našim zákazníkům dávají základ pro optimalizaci jejich výrobních procesů.

Euromac

Portfolio výrobků

ACESO systém v rámci procesu inovace nabízí celé portfolio velmi spolehlivých produktů firmy EUROMAC.

  • Automatické formovací linky
  • Jádrovací stroje
  • Modifikační kabiny
  • Automatický transport tekutého kovu
Euromac

(
31
hlasů, průměrně
4.97
z 5)