Zpět

Tavení olovaŠiroká škála hotových výrobků, nejmodernější výzkumné zařízení a odborný prodejní a servisní personál umožňují společnosti Allied nabízet zákazníkům žáruvzdorná řešení pro všechny typy aplikací tavení slitin.

- ACESO Praha s. r. o.

Allied Výdusky olovo

Inovativní řešení pro tavení olova

Naše vyzdívky nabízejí výjimečnou tepelnou stabilitu a odolnost vůči korozi olova, čímž zajišťují trvanlivost a bezpečnost. Důvěřujte společnosti ACESO Praha, že vám poskytne vyzdívky z vysoce čistého oxidu hlinito-křemičitého navržené tak, aby odolaly náročným podmínkám, které se vyskytují při procesech tavení olova.

Špičkové Materiály pro Stabilní Tavení Olova

Naše nabídka zahrnuje nejnovější inovace v oblasti žáruvzdorných materiálů, které jsou navrženy pro optimální výkon při tavení olova. S našimi produkty získáte nejen stabilitu tavicího procesu, ale také zvýšenou efektivitu a dosažení kvalitních výsledků.

Individuální Přístup a Poradenství

Rozumíme tomu, že každý tavicí proces má své specifické požadavky. Naši odborníci vám nabídnou individuální poradenství při výběru konkrétního žárobetonu. Společně s vámi analyzujeme provozní podmínky a požadavky vašeho procesu, abychom vám poskytli ty nejlepší řešení.

Odolnost vůči Vysokým Teplotám a Chemickým Procesům

Tavení olova může být náročné vzhledem k vysokým teplotám, a hlavně kvůli chemickým interakcím v prostředí pece. Naše žáruvzdorné materiály a žárobetony jsou navrženy tak, aby odolávaly extrémním podmínkám a poskytovaly spolehlivost a trvanlivost v průběhu celého tavicího procesu.

Komplexní Realizace Projektů a Instalace

Kromě dodávek žáruvzdorných materiálů a žárobetonů nabízíme také komplexní realizaci projektů na klíč. Naši zkušení kontraktoři vás provedou celým procesem, včetně instalace žáruvzdorného žárobetonu a materiálů. Díky našemu profesionálnímu přístupu můžete mít jistotu, že váš tavicí proces bude probíhat bez komplikací.

Výskyt olova v přírodě, výroba a rafinace

V přírodě se ryzí olovo nalézá velice vzácně. Průměrný obsah olova v zemské kůře je 14 ppm. Přírodní olovo je směsí 4 stabilních izotopů, doprovázených stopovým množstvím radioaktivních izotopů 210Pb a 214Pb. Výroba olova se nejčastěji provádí oxidací galenitu v olovářských konvertorech za vzniku PbO s jeho následnou redukcí pomocí oxidu uhelnatého v šachtové peci.

Allied Výdusky olovo

- ACESO Praha, Roman Pupik

(
44
hlasů, průměrně
4.93
z 5)