Zpět

Indukční kalení - INDUCTOHEAT EuropeOd vývoje a konstrukce procesu až po výrobu indukčního tepelného zpracování, po jeho servis, včetně výroby induktorů - v případě potřeby “expresní rychlostí" - vše získáte od společnosti INDUCTOHEAT Europe.

- ACESO Praha

Inductoheat Europe

O Inductoheat Europe


INDUCTOHEAT Europe je členem mezinárodně působící skupiny Inductotherm Group. Společnost INDUCTOHEAT se zabývá výhradně oblastí indukčního tepelného zpracování a je zastoupena široce rozvětvenou sítí výrobních závodů po celém světě, což umožňuje navrhovat naše systémy tepelného zpracování s ohledem na potřeby zákazníka. Kvalitní informace a výměna odborných znalostí v rámci celé skupiny poskytují pevný základ pro nejmodernější výrobky odpovídající příkladnému technickému standardu.

INDUCTOHEAT Europe v Německu zaměstnává přibližně 100členný tým. Vyrábíme zde standardní i zakázkové stroje zahrnující všechny myslitelné komponenty potřebné pro indukční tepelné zpracování, jako jsou systémy indukčního kalení, popuštění a napájecí zdroje, systémy dochlazování, induktory atd. Provozuje také dvě komerční kalírny v Stuttgartu a Darmstadtu.


- ACESO Praha, Zdeněk Veitz

(
56
hlasů, průměrně
4.86
z 5)