Zpět

Regenerace písku - Inductotherm IberiaInductotherm Group Iberia poskytuje prodej, podporu a servis slévárnám, tepelným úpravnám, kovárnám a ocelárnám.

- ACESO Praha

Ondarlan Iberia

V roce 2000 skupina INDUCTOTHERM koupila 100 % podíl ve společnosti ONDARLAN S.L.. Cílem této akvizice bylo zajistit technický servis, náhradní díly a technickou pomoc pro výrobky a služby skupiny INDUCTOTHERM Group ve Španělsku a Portugalsku spolu s výrobou zařízení pro pískové hospodářství samo tuhnoucích směsí.

Snahy společností INDUCTOTHERM Group Iberia a ONDARLAN ve Španělsku byly úspěšné a podnítily přesun do větších a nových prostor v roce 2007. Společnost ONDARLAN S.L., podnikající pod názvem INDUCTOTHERM Group Iberia, nadále spolupracuje s předními světovými firmami, výrobci zařízení a spotřebního materiálu a poskytuje příslušné služby v závislosti na konkrétních potřebách svých zákazníků.

Dodáváme zařízení "na klíč" a máme zásoby náhradních dílů a spotřebního materiálu v našem skladu.

O Ondarlan Iberia

Společnost INDUCTOTHERM Group Iberia byla založena v roce 1993 jako ONDARLAN S.L., která poskytovala profesionální prodej a podporu tavírnám ve Španělsku včetně výroby zařízení pro samo tuhnoucí směsi.


- ACESO Praha, Zdeněk Veitz

(
54
hlasů, průměrně
4.81
z 5)