Zpět

FinanceVzhledem k tomu, že většina námi nabízených produktů představuje poměrně vysoké finanční nároky na investora, ACESO systém může nabídnou různé druhy financovaní včetně jejich kombinací.

- ACESO Praha s.r.o.


Poradenství v oblasti financí

V druhé dekádě jsou dnes dotace všeho druhu v prostoru Evropské unie velmi populární a relativně dostupné. Naše společnost disponuje dostatečným množstvím informací, aby byla schopna sledovat všechny dotační výzvy a příbuzné finanční produkty, které může doporučit. ACESO systém navrhne podle dosavadních zkušeností v této fázi optimální způsob financování.

finance
finance

Po dohodě s investorem jsou dohodnuty platební podmínky, které reflektují finanční možnosti obou stran. ACESO Praha zpravidla nabízí takové podmínky financování, které jsou konkurenčním společnostem obtížně dostupné. Pokud dojde ke shodě, může celý proces postoupit do další fáze, projekční.

Investiční a stavební činnost je ve všech fázích procesu spojena i s riziky. Ve spolupráci se specializovaným makléřem můžeme připravit nabídky CAR (krytí stavebně montážních rizik) pro krytí dalších představitelných rizik.


(
99
hlasů, průměrně
4.98
z 5)