Zpět

Indukční ohřevy - Coating EquipmentDříve známá jako ACEC a později jako Elphiac vyrábí indukční ohřívací a tavící zařízení pro ocelářský průmysl již více než 80 let.

- ACESO Praha

Coating Equipment

O Inductotherm Coating Equipment

Společnost INDUCTOTHERM Coating Equipment SA., člen skupiny Inductotherm Group, je světovým lídrem v oblasti indukční technologie a sídlí v belgickém Herstalu.

Výroba indukčních ohřevů pro ocelářský průmysl

Inductotherm Coating Equipment SA., člen skupiny Inductotherm Group, je světovým lídrem v oblasti indukčních technologií se sídlem v Herstalu v Belgii.

Naše společnost, dříve známá pod názvy ACEC a Elphiac, vyrábí již více než 80 let zařízení pro indukční ohřev a tavení.

Navrhujeme a vyrábíme nejmodernější indukční zařízení pro ocelářský průmysl. Sortiment našich výrobků zahrnuje galvanizační a předehřívací / dočišťovací vany pro žárové galvanizační linky a pásové ohřívače pro sušení, vytvrzování, galvannealing, přetavování, a další tepelné zpracování.

Kromě tohoto sortimentu výrobků, Inductotherm Coating Equipment SA, Belgie navrhuje a dodává zařízení pro indukční ohřev při výrobě železných a neželezných trubek, válců pro válcování za studena, ohřev tyčí, bloků a sochorů a tavení skla.

Jednou ze zlomových inovací společnosti Inductotherm Coating Equipment SA, Belgie je tranzistorový vysokofrekvenční měnič Statitron.


- ACESO Praha, Zdeněk Veitz

(
41
hlasů, průměrně
4.85
z 5)