Řídící systém

Moderní indukční systémy jsou velmi vhodné pro automatizační technologie. Počítačové řídicí systémy mohou sledovat a kontrolovat proces tavení, zjišťovat závady, maximalizovat využití energie, minimalizovat náklady energii a vsázku a provádět další různé úkoly. Systémy Inductotherm poskytují nejpřesnější řízení celého tavicího procesu.

Řídicí systém Melt-Manager

Řídicí systém Melt-Manager® Plus™:

Řídicí systém VIP® Melt-Manager® Plus™ je počítač příští generace vestavěný v zařízení INDUCTOTHERM, který zajišťuje automatizaci tavicí techniky. Kromě tavicího systému, byla funkce původních ovládacích prvků nacházejících se na systému Melt-Manager®, rozšířena a přepracována pro nové, snadno použitelné rozhraní. Všechny ovládací prvky a systémové údaje se zobrazují a ovládají na plochém, dotykovém monitoru počítače.

Řídicí systém Meltminder

Řídicí systém Meltminder® 300:

NDUCTOTHERM Meltminder® 300 je systém vhodný pro řízení tavírny. Systém, který poskytuje managementu slévárny přesné, vysoce citlivé a plně programovatelné prostředí, které je pro současné indukční tavicí zařízení nepostradatelné. Využívá programovatelných automatů PLC v průmyslové síti Ethernet a poskytuje obsluze pece nástroje nezbytné ke sledování a řízení celého procesu počínaje zavážením, přes tavení a litím konče.

INDUCTOTHERM GROUP
poptávka
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat také pomocí formuláře.
pokračovat
close
Jméno
E-Mail
Přijmení
Telefon
Dotaz