Ohřev tyčí, bloků a ingotů

ohřev tyčí 1
ohřev tyčí 7

Indukční ohřívače tyčí, bloků, a sochorů, se obvykle používají před tvářením, válcováním nebo kováním. Regulace teploty, teplotní gradient od povrchu směrem k jádru a po délce výrobku, jsou obvykle hlavními požadavky.

Ohřev tyčí, bloků a ingotů

Tyto ohřívače používají vysoce účinné, polovodičo-vé zdroje Inductotherm, které dodávají elektrickou energii do sady induktorů pro indukční ohřev.

Standardní jednotky jsou k dispozici ve frekvencích mezi 50 Hz a 7000 Hz.

Ohřívačka CATENAXE typu UNIFORGE od společnosti INDUCTOTHERM Belgie je určena k indukčnímu ohřevu sochorů pro kování. Sochory se pohybují konstantní rychlostí řadou induktorů, ve kterých se postupně ohřívají na požadovanou tvářecí teplotu. Sochory se posouvají do induktoru sadou přítlačných válců.

Indukční ohřívačky tyčí DEFILAXE vyrobené společností INDUCTOTHERM Belgie jsou navrženy tak, aby postupně ohřívaly válcované tyče určité délky, které jsou podávány ze zásobníku. Tyče jsou posouvány skrz řadu induktorů a zahřívány na teplotu vhodnou pro kování, válcování nebo tváření za tepla.

Vzhledem k rozsáhlé nabídce nás prosím při výběru zařízení kontaktujte. Rádi Vám pomůžeme vybrat systém odpovídající Vašim potřebám.

INDUCTOTHERM GROUP
poptávka
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat také pomocí formuláře.
pokračovat
close
Jméno
E-Mail
Přijmení
Telefon
Dotaz