GE

Obchodní jednotka GE Medical Systems poskytuje transformační lékařské technologie, které se přizpůsobují nové epoše v péči o pacienta. Obrat této jednotky činí 14 miliard dolarů. Odborné znalosti a zkušenosti obchodní jednotky GE Medical Systems v oboru zobrazovacích metod ve zdravotnictví a informačních technologií, lékařské diagnostiky, systémů monitorování pacientů, výzkumu chorob a vývoje léků a biofarmatik jsou zaměřeny na rychlejší zjišťování chorob a přizpůsobení léčby jednotlivým pacientům. Obchodní jednotka GE Medical Systems nabízí celou řadu služeb, které zvyšují produktivitu ve zdravotnictví a umožňují poskytovatelům zdravotní péče lépe diagnostikovat, ošetřovat a léčit pacienty, kteří trpí například rakovinou, Alzheimerovou chorobou nebo kardiovaskulárním onemocněním.

Naše firma ACESO Praha s.r.o. je distributor firmy GE Healthcare v oblasti nukleární medicíny pro Českou a Slovenskou republiku.

Díky molekulárnímu zobrazování přicházíme do nového věku péče o pacienty, kdy je možno zjistit onemocnění již v brzkém stádiu. GE Healthcare je inovátorem v oblasti nukleární medicíny a PET/CT systémů, kde komplexně řeší problémy managementu a péče o pacienty, obzvláště v oblasti rakoviny, Alzheimerovy choroby a kardiovaskulárních onemocnění.  Jsme vůdčí silou v technikách odhalení a léčbě nemocí v brzkých stádiích, kterou provádíme s větší a větší úspěšností.

GE Healthcare
poptávka
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat také pomocí formuláře.
pokračovat
close
Jméno
E-Mail
Přijmení
Telefon
Dotaz