FOUNDEQUIP

Foundequip je předním dodavatelem v oblasti studia a konstrukce zařízení a strojů pro pískové slévárny. Díky svým spolupracovníkům a kvalifikovanému a dynamickému personálu neustále usiluje o uspokojení všech potřeb klientů a snaží se jim nabídnout odbornou pomoc.


Společnost byla založena v 70. letech a od svého počátku se zaměřovala na výstavbu velkých nádrží a ocelových konstrukcí. Po vstupu na italský trh se přeorientovala na výrobu formovacích strojů pro formy metodou odlévání na syrovou formu.

V 90. letech, Foundequip vstoupil na mezinárodní trh a začal, coby významný dodavatel se specializací na slévání hliníku,oceli a litiny, spolupracovat s velkými slévárnami. Některé z jejích hlavních produktů jsou formovací linky, mixéry a stroje pro zpětné využití slévárenského písku.

Použitá technologie, know-how, dlouholeté zkušenosti a spolupráce se specializovanými firmami umožňují společnosti Foundequip nabídnout klientům vysoce kvalitní výrobky, které splní všechny jejich požadavky.

Vášeň, inovace a technologie jsou vlastnosti, které učininly ze společnosti Foundequip významného hráče na světových trzích.

Found Equip
poptávka
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat také pomocí formuláře.
pokračovat
close
Jméno
E-Mail
Přijmení
Telefon
Dotaz