Ecosterr 2000

Po letech výzkumu a experimentů, společnost EUROMAC představuje ECOSTERR 2000, stroj se zaregistrovaným mezinárodním patentem. ECOSTERR 2000 je zařízení vytvořené především pro odstranění jader z hliníkových odlitků prostřednictvím vibrace určité vlnové délky v kombinaci s kývavým pohybem. Stroj je vybaven kleštěmi k odběru odlitků a univerzální čelistí sloužící k uchopení každého druhu odlitku.

Elektronický ovládací panel umožňuje programování způsobu odstranění jádra dle potřeby. Celý cyklus je buď během programování prostřednictvím ovládacího panelu automaticky ukládán do paměti a nebo lze použít již naprogramovaný cyklus.

Otáčení odlitku do různých poloh probíhá v kombinaci s vibrací a kývavým pohybem. Zařízení je vybaveno zvukotěsnou skříní, která snižuje hlučnost na zákonem stanovenou úroveň.

Stroj je dále vybaven dvěma dvířky určenými pro vkládání odlitků. Celý cyklus začíná vložením odlitků, uzavřením svor a uzavřením dveří skříně. Jednotlivé fáze cyklu jsou zobrazeny v reálném čase během cyklu. Jakmile je operace dokončena, skříňové dveře a svory jsou automaticky otevřeny. Písek z jádra je různým způsobem shromažďován ve spodní části zařízení v závislosti na typu stroje. Zařízení, které navrhujeme přináší velkou úsporu času s následným zvýšením produktivity a snížením počtu zaměstnanců obsluhy.

ECOSTERR 2000 zcela eliminuje práci operátora a přináší následující výhody:

  • 1. Odstranění hluku
  • 2. Odstranění působení nebezpečných účinků vibrací manuálních systémů na obsluhu.
  • 3. Zohlednění všech parametrů stanovených platnými právními předpisy z oblasti bezpečnosti práce, hygieny, hluku a ochrany životního prostředí
  • 4. Úplná recyklace písku a prachu shromážděného během cyklu.

Společnost Euromac si Vás, prostřednictvím svých webových stránek, dovoluje pozvat na předvedení účinnosti našeho nového čistícího zařízení a otestování vašich výrobků.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

poptávka
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat také pomocí formuláře.
pokračovat
close
Jméno
E-Mail
Přijmení
Telefon
Dotaz